Novo

Na prodaju građevinsko zemljište

Podgorica, Donja Gorica

LV-00039Objavljeno: 16. 5. 2026.

Prodaja

€ 1.322.500

Opis

📢 Na prodaju građevinsko zemljište – Donja Gorica, Podgorica 🏗️

📍 Lokacija: Donja Gorica, industrijsko-poslovna zona, direktan izlaz sa bulevara

📐 Površina: 5.750 m²

Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, sa direktnim pristupom sa bulevara, što ga čini idealnim za razvoj poslovnih i komercijalnih objekata.

Namijenjen je za izgradnju poslovnih prostora, hala, skladišta i drugih komercijalnih sadržaja, što je prikazano i kroz idejna rješenja na priloženim vizualima.

Odlična prilika za investitore koji traže funkcionalnu lokaciju sa velikim potencijalom.

💶 Cijena: 230 € / m²

📞 Kontakt: +382 69 564 564

ID nekretnine:
LV-00039
Tip nekretnine:
Zemljište
Cijena:
€ 1.322.500
Status:
Aktivan
Površina placa:
5.750 m²